Historia Pani Kasi

przed
po

Efekt:

-20 kg

Sumienna, inteligentna, odpowiedzialna i zdyscyplinowana. To cała Pani Kasia :) Kamila Banel

Do PCOiO w Białymstoku trafiłam przypadkiem – postanowiłam zmienić coś w swoim życiu, poprawić swoją samo-ocenę i poprawić swój wygląd.

Od dziecka miałam nadwagę. Wielokrotnie próbowałam się odchudzać, stosowałam różnego rodzaju diety między innymi: Dukana , diety 13 dniowe i inne. Ale wszystkie moje zmagania były na krótką metę i kończyły się efektem jojo.

Główną motywacją było to, że nie mogłam już patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Czułam się źle w swojej skórze, byłam nerwowa. Denerwowało mnie wszystko  w koło, wydawało mi się, że wszyscy na mnie patrzą i za plecami się ze mnie śmieją. Z tego powodu postanowiłam wziąć się za siebie i zmienić swój wygląd.

Musiałam więc w końcu zmienić styl żywienia i poprawić swoją kondycję. Od kiedy chodzę do PCOiO moje życie przewróciło się o 180 stopni. Zaczęłam regularnie się odżywiać. Jem teraz 5 posiłków dziennie bez żadnego podjadania. Słodycze zamieniłam na warzywa. Poprawiłam swoją kondycję. Zaczęłam chodzić na siłownie, basen oraz długie spacery. Czuje się lepiej i jestem mniej nerwowa. Poprawiła się moja samo ocena.

Myślę, że otrzymane wskazówki i porady w PCOiO od mojej bardzo sympatycznej Pani dietetyk, Kamili Banel pomogą mi utrzymać osiągnięte rezultaty bez większego wysiłku i bez powrotu do starej wagi.

Praca z moim dietetykiem jest  bardzo miła 🙂 Pani Kamila udzielała mi bardzo dokładnych rad i konkretnych wskazówek jak dobrze się odżywiać. Wyjaśniła mi na czym polega mój problem i jak mam z tym walczyć. Z każdym kolejnym spotkaniu pogłębiała się moja wiedza na temat prawidłowego żywienia. Pani Kamila  motywowała mnie za każdym razem  do dalszej pracy nad swoim wyglądem. Namawiała mnie do aktywnego stylu życia i trzymała zawsze za mnie kciuki.

Stałam się zupełnie inną osobą. Jestem wesołą, uśmiechniętą dziewczyną. Poprawiła się moja samoocena. Teraz śmiało mogę chodzić na zakupy nie martwiąc się o to, że nic sobie nie kupię. Poprawiła mi się kondycja, już się tak szybko nie męczę, a jedzenie według nowego stylu odżywiania sprawia mi przyjemność. Wiedza uzyskana w PCOiO  pozwala mi na różnorodność w przygotowywaniu posiłków.

Drogie Panie nie zastanawiajcie się nad zmianą swojego stylu życia. Nie odkładajcie odchudzania cały czas mówiąc, że to zrobię jutro, tylko zróbcie to teraz. Życie może być piękne i nie należy go marnować na zadręczanie się nad swoim wyglądem. Mając tak dobrego dietetyka jak Pani Kamila nie ma czego się obawiać. Należy tylko słuchać uważnie i starać się jak najwięcej wynieść  z  kursu, a odchudzanie nie będzie takie trudne.

Zadzwoń i umów się na wizytę!

ul. Zwycięstwa 26C lok.7
15-430 Białystok

792 885 030 | kontakt@poradniadietoterapia.pl